Goran Gojković peti na turniru Sv.Nikola u Sisku

Jučer se u sportskoj dvorani Brezovica kod Siska, u organizaciji Streličarskog kluba Sisak održao turnir Sveti Nikola 2012. Streličari su se natjecali u klasičnoj dvoranskoj disciplini 2×18 metara s elinimacijama.

Jedini varaždinski predstavnik ovog put bio je Goran Gojković koji se natjecao u kategoriji seniora zakrivljeni luk.

Nakon kvalifikacija Goran je zauzimao 7. mjesto sa 469 krugova. U prvom krugu eliminacija, Goran je pucao protiv Ive Rađe iz Zagreba gdje je izgubi rezultatom 2:6 što mu je bilo dovoljno da na kraju zauzme 5. mjesto u ukupnom poretku.

Posljednji ovogodišnji turnir održati će se ovog vikenda, 16. prosinca u Varaždinu. Već tradicionalni Božićni turnir kojim završavao svaku kalendarsku godinu ove godine slavi 20. rođendan. Poziv