Varaždinci uspješni na prvom turniru u 2013. godini

Prvi turnir u 2013. godini održan je 13. siječnja u sportskoj dvorani Gospodarske škole u Čakovcu u organizaciji SK Katarina Zrinska. Streličarima je ovo bio uvod u novu godinu, te jedan od posljednjih turnira prije Prvenstva Hrvatske do kojeg je ostalo svega tri natjecanja. Varaždincima je to bio jedan od turnira prije odlaska na put na 2. Svjetski dvoranski kup koji se od 18. do 20. siječnja održava u francuskom gradu Nimesu.

Varaždinski streličari ponovno su bili najbrojniji u konkurenciji seniora složeni luk gdje su nastupili Tomislav Mlinarić koji je sa 564 kruga zauzeo 4.mjesto, Mario Strelec koji je sa 559 krugova bio šesti i Alen Ružić koji je bio sedmi sa 557 krugova.

549 krugova je Amandi Mlinarić bilo dovoljno da u konkurenciji djevojčica do 12 godina složeni luk zauzme prvo mjesto.

U konkurenciji seniora goli luk nastupio je Zoran Marenčić koji je sa 500 krugova osvojio prvo mjesto.

Četvrto mjesto pripalo je Vjekoslavu Rutiću sa 369 krugova u konkurenciji veterana standardni luk.

Goran Gojković je nastupio u konkurenciji seniora zakrivljeni luk gdje je sa  462 kruga zauzeo 11. mjesto.

Kod veterana dugi luk, Radivoj Miladinović zauzeo je prvo mjesto sa 470 krugova, dok je drugo mjesto pripalo njegovom klupskom kolegi Sanjinu Rožiću sa 444 kruga.