PH dvorana za klince: Amanda i Veron prvi s novim državnim rekordima

Posljednji ovogodišnji turnir u dvorani održan je u nedjelju, 17. ožujka 2013. godine, u Atletskoj dvorani Kantrida, Rijeka. Streličarski klub Rijeka je zajedno sa Hrvatskim streličarskim savezom organizirala Prvenstvo Hrvatske u dvorani za klince do 12, odnosno do 14 godina.

Varaždinski streličari pokazali su još jednom da se trud i trening isplati. Klinci su osvojili 2 zlata uz 2 državna rekorda i 3 osobna rekorda.

U konkurenciji djevojčica do 12 godina složeni luk, Amanda Mlinarić je s novim državnim i osobnim rekordom zauzela prvo mjesto sa 559 krugova.

Prvo mjesto, novi državni i osobni rekord od 324 kruga, pripali su i Veronu Habeku u konkurenciji dječaka do 12 godina tradicionalni luk.

U najbrojnijoj konkurenciji, dječaci do 14 godina zakrivljeni luk, Alen Remar osvojio je 7. mjesto sa osobnim rekordom od 355 krugova.

Čestitke našim klincima na vrlo vrijednim rezultatima!