Veliki pehar Nikole Zrinskog: Varaždincima 4 prva mjesta

Dan nakon Srednjeeuropskog kupa u Kamniku, 28. travnja, Varaždinci su nastupili u velikom broju na turniru Veliki pehar Nikole Zrinskog. Nekolicini varaždinskih streličara turnir u Čakovcu bio je prvi vanjski turnir. Članovi SK Cekin osvojili su 4 prva mjesta, 2 druga mjesta, 1 treće mjesto, 2 četvrta mjesta i 1 osmo mjesto.

U konkurenciji djevojčica do 12 godina složeni luk, Amanda Mlinarić osvojila je prvo mjesto sa 689 krugova.

Kod seniora složeni luk, Tomislav Mlinarić osvojio je treće mjesto sa 620 krugova, a njegov klupski kolega Marijan Potočki bio je četvrti sa 494 kruga.

Prvo mjesto kod dječaka do 12 godina tradicionalni luk pripalo je Veronu Habeku sa 130 krugova.

Radivoj Miladinović je u konkurenciji veterana tradicionalni luk zauzeo prvo mjesto sa 575 krugova, dok je Sanjin Rožić bio četvrti sa 504 kruga.

Kod dječaka do 14 godina zakrivljeni luk, Alen Remar zauzeo je drugo mjesto sa 568 krugova.

Nika Pavišić je zauzela drugo mjesto sa 372 kruga u konkurenciji djevojčica do 14 godina zakrivljeni luk.

U konkurenciji seniora zakrivljeni luk, Goran Gojković je bio osmi sa 470 krugova.

Prvo mjesto u konkurenciji veterana standardni luk pripalo je Vjekoslavu Rutiću sa 550 krugova.