Varaždinci na 20. turniru za Viteza grada Čakovca

Proteklog se vikenda, 4. kolovoza 2013. god., u Čakovcu održao 20. turnir za Viteza grada Čakovca. Streličarski klub Katarina Zrinska već tradicionalno ugošćuje streličare iz Hrvatske, Slovenije, Bosne na livadi pored Starog grada gdje se veliki i mali bore za titulu Viteza grada Čakovca.

U konkurenciji djevojčica do 12 godina složeni luk, prvo mjesto pripalo je Amandi Mlinarić sa 696 krugova.

Tomislav Mlinarić zauzeo je četvrto mjesto sa 662 kruga, a Mario Strelec osmo mjesto sa 620 krugova u konkurenciji seniora složeni luk.

Prvo mjesto sa 330 krugova pripalo je Robertu Remaru u konkurenciji dječaka do 14 godina dugi luk.

Prvo mjesto pripalo je i Robertovom bratu, Alenu Remaru u konkurenciji dječaka do 14 godina zakrivljeni luk sa 612 krugova.

Nola Vidović je osvojila drugo mjesto sa 451 krugom u konkurenciji djevojčica do 12 godina zakrivljeni luk.

Sa 495 krugova, Nika Pavešić bila je peta kod djevojčica do 14 godina zakrivljeni luk.

Osmo mjesto pripalo je Goranu Gojkoviću sa 468 krugova u konkurenciji seniora zakrivljeni luk.

U konkurenciji veterana standardni luk, Vjekoslav Rutić osvojio je treće mjesto sa 534 kruga.

Nakon kvalifikacija, uslijedio je eliminacijiski dio natjecanja za najbolje streličare koji su se za tutuli Viteza grada Čakovca borili gađanjem na jabuke. Tako se od varaždinskih predstavnika za titulu malog Viteza grada Čakovca borio Robert Remar, ali nažalost nije uspio osvojiti titulu.