Alenu novi osobni rekord i prvo mjesto na turniru u Čakovcu

Jučer je Streličarski klub Katarina Zrinski iz Čakovca ugostio streličare na prvom turniru u 2014. godini. Pucala se standardna dvoranska disciplina 2×18 metara, ovaj puta bez eliminacijskog dijela natjecanja.

469 kruga bila su dovoljna Veronu Habeku da osvoji treće mjesto u konkurenciji dječaka do 12 godina zakrivljeni luk.

Prvo mjesto sa osobnim rekordom od 557 krugova pripala su Alenu Remaru kod kadeta zakrivljeni luk, dok je šesti bio Dario Grgec sa 467 krugova.

U konkurenciji seniorki zakrivljeni luk, Lidija Šimudvarac bila je četvrta sa 456 krugova, a Goran Gojković četrnaesti sa 412 krugova kod seniora zakrivljeni luk.

Božena Šimek Šuplika osvojila je prvo mjesto u konkurenciji veteranki zakrivljeni luk sa 438 krugova.

554 kruga otpucala je Amanda Mlinarić u konkurenciji kadetkinja složeni luk.

Tomislav Mlinarić bio je jedanaesti sa 550 krugova kod seniora složeni luk.

U konkurenciji veterana standardni luk, Vjekoslav Rutić osvojio je prvo mjesto sa 404 kruga, dok je Goran Cmrečki kod seniora standardni luk bio drugi sa 423 kruga.