Alen Remar prvi sa 569 krugova

Streličarski klub Grebengradski streličari iz Novog Marofa u nedjelju, 16.2.2014. godine, ugostili su više od 100 streličara iz Hrvatske, Slovenije, te Bosne i Hercegovine. Ovog puta natjecanje je bilo raspucavanja, te je o poretku odlučivala mirna ruka u kvalifikacijama.

Varaždinci su ovaj put nastupili u velikom broj, nas 24, te je mnogima ovo bio prvi turnir, neki od njih ispucali su i svoje najbolje rezultate.

552 kruga bila su dovoljna Amandi Mlinarić da u konkurenciji djevojčica do 14. godina složeni luk osvoji 1.mjesto.

U konkurenciji senira složeni luk, Tomislav Mlinarić osvojio je 4.mjesto sa 573 kruga, dok je Stjepan Gašparić bio 10. sa 565 krugova.

Kod dječaka do 12 godina zakrivljeni luk, Veron Habrek osvojio je 3.mjesto sa 505 krugova, Fran Gašparić bio je 5. sa 308 krugova, a 6. je bio Dario Maruševec sa 185 krugova.

Drugo mjesto sa 354 krugova osvojila je Nola Vidović u konkurenciji djevojčica do 12 godina zakrivljeni luk.

Robert Remar bio je peti sa 337 krugova u konkurenciji dječaka do 14 godina zakrivljeni luk.

Vrlo vrijednih 569 krugova otpucao je Alen Remar u konkurenciji kadeta zakrivljeni luk čime je osvojio 1.mjesto, dok je Dario Grgec bio 5. sa 464 krugova.

Treće mjesto sa 362 kruga osvojila je Nika Pavešić kod kadetkinja zakrivljeni luk.

Pet varaždinaca nastupilo je u konkurenciji seniora zakrivljeni luk. Sedmo mjesto sa 511 krugova osvojio je Cvijetoslav Zorman, 467 krugova i 10. mjesto osvojio je Miroslav Habek, 14. mjesto osvojio je Goran Gojković sa 455 krugova, 403 kruga bila su dosta Alenu Hodaku za 16. mjesto, a Nenad Rauš bio je 17. sa 324 kruga.

U konkurenciji seniorki zakrivljeni luk, Ana Zorman osvojila je 7. mjesto sa 422 kruga.

Prvo i drugo mjesto u konkurenciji veteranki zakrivljeni luk osvojile su Božena Šimek Šuplika sa 417 krugova i Ljerka Novak sa 371 krug.

Treće mjesto sa 498 krugova osovjio je Zoran Marenčić kod seniora goli luk.

Kod kadetkinja standardni luk prvo mjesto sa 386 krugova osvojila je Lorena Kovačić.

Ana Sever osvojila je prvo mjesto sa 378 krugova u konkurenciji seniorki standardni luk.

Drugo mjesto sa 418 krugova osvojio je Vjekoslav Rutić u konkurenciji veterana standardni luk, dok je kod veteranki standardni luk Smiljana Brezovec Meštrić bila prva sa 334 kruga.

Foto by: gđa. Božena