Fran i Vjekoslav prvim mjestom i Alen s novim osobnim rekordom otvorili vanjsku sezonu

Kao i protekle godine, prvi turnir vanjske sezone, organizirao je streličarski klub Sesvete. Kvalifikacijski dio natjecanja bio je FITA Star 2×70 (2×50) metara. Nastupili su streličari iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, te Slovenije.

Kadetima i juniorima je ovo bio važan turnir prije održavanja Streličarskog kampa svjetske streličarske federacije koji će se kao i Europsko juniorsko prvenstvo održati u Ljubljani sredinom svibnja.

Kod dječaka do 12 godina zakrivljeni luk, prvo mjesto sa 588 krugova osvojio je Fran Gašparić.

Peto mjesto sa osobnim rekordom od 626 krugova osvojio je Alen Remar u konkurenciji kadeta zakrivljeni luk.

Miroslav Habek osvojio je 8.mjesto sa 524 kruga u konkurenciji seniora zakrivljeni luk.

U konkurenciji seniora složeni luk 11.mjesto sa 652 kruga pripala su Stjepanu Gašpariću.

Prvo mjesto sa 542 kruga pripala su Vjekoslavu Rutiću u konkurenciji veterana standardni luk.