Slovenski dvoranski pokal

Na sam dan Sv. Nikole, 6. prosinca 2014. godine streličari SK „Cekin“ Varaždin nastupili su u „Športnoj dvorani Šolskega centra“ Postojna na streličarskom turniru „Slovenski dvoranski pokal“.

U konkurenciji 233 streličara iz 32 kluba natjecala su se četiri naša streličara:
Fran Gašparić u kategoriji dječaka do 12 godina, zakrivljeni luk, zauzeo je 9. mjesto s osvojena 466 kruga.
Lorena Kovačić je u kategoriji kadetkinja, zakrivljeni luk, zauzela 11. mjesto s osvojena 421 kruga.
Stjepan Gašparić je u kategoriji seniora, složeni luk, zauzeo je 8. mjesto s osvojenih 559 krugova.
Božena Šimek-Šuplika u kategoriji veteranki, zakrivljeni luk, osvojila je prvo mjesto i zlatnu medalju s 525 kruga.

Čestitke Franu, Loreni i Boženi kojima je ovo bio prvi međunarodni turnir izvan RH.