WA 2×18, Kutina, 11. listopad 2015.

Organizacija prvog turnira u novoj dvoranskoj sezoni pripala je SK “Koros” iz Kutine kojima je to ujedno bio i turnir prvijenac. Uz čestitke SK “Koros” na dobroj organizaciji, čestitke i našim članovima, natjecateljima SK “Cekin” na 100%-tnom učinku na ovom natjecanju.
Matko Dupor, dječaci do 14 godina, olimpijski luk, osvojio je zlato dok je Matija Hanžek u istoj kategoriji osvojio srebro. Ovaj dvojac počeo se izmjenjivati na postolju u borbi za zlato što im daje sjajnu priliku da uz zajedničke treninge u ugodnoj kolegijalnoj atmosferi neometano napreduju.

Veteranka Erika Kanešić Dupor, olimpijski luk, očekivano je osvojila srebro dok je veteran Vjekoslav Rutić, standardni luk, zasluženo odličnim rezultatom osvojio zlato.