Turnir u Čakovcu zadnji prije Svjetskog dvoranskog kupa u Fancuskoj

Ovog se vikenda održao posljednji turnir prije odlaska na Svjetski dvoranski kup u Nimes, Francuska. Domaćin turnira bio je Streličarski klub Katarina Zrinska iz Čakovca.

Najbolji varaždinski senior u složenom luku, ovaj put je bio Stjepan Gašparić koji je sa osobnim rekordom od 565 krugova zauzeo 9.mjesto. 563 kruga imao je Tomislav Mlinarić koji je bio 13., mjesto iza njega smjestio se Cvijetoslav Zorman sa 561 krugom, dok je Mario Strelec bio 17. sa 554 kruga.

Amanda Mlinarić je sa 515 krugova bila najbolja u konkurenciji djevojčica do 12.godina složeni luk.

Drugo mjesto kod seniora goli luk pripalo je Zoranu Marenčiću sa 509 krugova.

U konkurenciji seniora standardni luk, nastupio je Goran Gojković koji je sa 365 krugova zauzeo prvo mjesto, dok je Vjekoslav Rutić bio drugi sa 309 krugova u konkurenciji veterana standardni luk.

Kod veterana dugi luk, natjecali su se Radivoj Miladinović koji je sa 490 krugova bio drugi i Nenad Slukić koji je zeuzeo treće mjesto sa 483 kruga. Jasna Porobija je bila najbolja među seniorkama dugi luk sa 487 krugova.